GroenLinks partijvoorziters vanaf 1990

Klik hier voor een overzicht van nieuw naar oud

 

van:

tot:

M. Vos

24 november 1990

7 mei 1994

M. Lucas

7 mei 1994

21 januari 1995

A. Harrewijn

21 januari 1995

6 mei 1998

M. Brouwer

6 mei 1998

6 februari 1999

M. de Rijk

6 februari 1999

15 februari 2003

H. Meijer

15 februari 2003

2 april 2006

H. Nijhof (wnd)

3 mei 2006

3 februari 2007

H. Nijhof

3 februari 2007

11 februari 2012

H. Weening

11 februari 2012

 6 oktober 2012

vacature

6 oktober 2012

16 oktober 2012

E. van Zuijlen (interim)

16 oktober 2012

3 maart 2013

H.J. Grashoff

3 maart 201312  mei 2015

M. Meijer (interim)

12 mei 2015 23 april 2016
M. Meijer

23 april 2016

6 juni 2018
J. Postma6 juni 2018 
Laatst gewijzigd: 1 18-11-2019 13:32:58