BIJ1 partijvoorzitters

 

Rebekka Timmer

2 juli 2022 - 

vacant

25 juni 2022 - 2 juli 2022

Jursica Mills

oktober 2020 - 25 juni 2022

 

 

Laatst gewijzigd: 1 04-07-2022 09:52:26