PPR secretarissen (1968-1991)

 

mr.A.Q.C. van Ruiten
(secretaris voorlopig bestuur)   

1 maart 1968 - 27 april 1968

mr.A.Q.C. van Ruiten

3 mei 1969 - mei 1970

E. van Dongen

mei 1970 - 30 oktober 1971

Th.D. van Kleef

27 april 1968 - 3 mei 1969

H. van Welsenis

30 oktober 1971 - 10 februari 1973

C. Visser

10 februari 1973 - 30 november 1974

R.E. de Vringer

30 november 1974 - 14 november 1975

J. de Jong

14 november 1975 - 12 november 1976

D. van Egten

12 november 1976 - 18 augustus 1977

vacature

18 augustus 1977 - 24 september 1977

C. Visser (wnd.)

24 september 1977 - 5 november 1977

H. van der Wilk

5 november 1977 - 14 maart 1979

vacature 

14 maart 1979 - 9 juni 1979

P. van der Hijden

9 juni 1979 - 20 juni 1981

E. van Schijndel (wnd.)

20 juni 1981 - 20 november 1981

E. van Schijndel

20 november 1981 - 19 november 1983

P. van der Hijden

19 november 1983 - 16 november 1985

mevr. L. Mulder

16 november 1985 - 16 april 1988

J. van Keulen

16 april 1988 - 16 februari 1991 

 

Voor de periodes 1969-1970 en 1974-1977, waarin de PPR de functie van (algemeen) secretaris formeel niet kende, zijn de secretaris intern respectievelijk de secretaris organisatie in het overzicht opgenomen.

Laatst gewijzigd: 1 22-06-2012 11:53:02