PPR partijvoorzitters (1968-1991)

 

drs. P.C.W.M. Bogaers

(voorzitter voorlopig bestuur)

1 maart 1968 - 27 april 1968

drs. P.C.W.M. Bogaers

27 april 1968 - 1 juli 1968

mr. E.C.M. Jurgens en W. van Dam

(wnd. voorzitters)

1 juli 1968 - 5 oktober 1968

 

mr. E.C.M. Jurgens

5 oktober 1968 - 13 juni 1970

J.J.G. Tonnaer

13 juni 1970 - 30 oktober 1971

A.R. Coppes

30 oktober 1971 - 10 februari 1973

W. van Dam

10 februari 1973 - 30 november 1974

drs. M.B.C. Beckers-de Bruyn

30 november 1974 - 12 november 1976

W. van Hoogevest

12 november 1976 - 16 augustus 1977

vacant

16 augustus 1977 - 24 september 1977

E. Talstra (wnd.)

24 september 1977 - 5 november 1977

H.A. Verbeek        

5 november 1977 - 20 november 1981

W. Th. de Boer

20 november 1981 - 16 november 1985

mevr. J. van der Plaat

16 november 1985 - 16 april 1988

B. van Ojik        

16 april 1988 - 21 april 1990

K.W. van der Hoek

21 april 1990 - 16 februari 1991 

Laatst gewijzigd: 1 02-08-2012 11:03:13