RPF secretarissen (1975-2003)

 

drs. A.H.D. Wagenaar 

15 maart 1975 - 26 november 1976

mr. H.van Veelen 

26 november 1977 - 21 november 1981

ir. H. Hekstra 

21 november 1981 - november 1982

drs. H. Visser 

november 1982 - 1 januari 1985

J.J. Doornenbal

1 januari 1985 - maart 1985

F.J. Nieuwenhuis 

maart 1985 - 1 december 1988

M.J. de Vries 

1 december 1988 - 12 november 1991

ir. W. van Grootheest 

12 november 1991 - 24 januari 1998

A.L. Langius 

24 januari 1998 - 22 januari 2000

M.J. Bikker  

22 januari 2000 - 31 december 2003 

 

 

Laatst gewijzigd: 1 22-06-2012 10:22:20