PSP partijvoorzitters (1959-1991)

 

ir. H.J. van Steenis

27 januari 1957 - 2/3 mei 1959

dr. J. de Graaf

2/3 mei 1959 - 15 mei 1960

P.A. Burggraaf  

15 mei 1960 - 30 juni 1963

mr. G.H. Slotemaker de Bruïne

30 juni 1963 - 3/4 oktober 1964

J.E. Vogt   

3/4 oktober 1964- 2/3 oktober 1965

drs. H. Wiebenga

2/3 oktober 1965- 14 juni 1969

P.A. Burggraaf   

14 juni 1969 - 17 maart 1973

P. Hoogerwerf    

17 maart 1973 - 29 november 1975

L. Meertens       

29 november 1975 - 31 oktober 1981

dr. B. van der Lek

31 oktober 1981- 11 juni 1983

dr. B. van der Lek (waarnemend)

11 juni 1983 - 2 juli 1983

M. Mazeland (wnd.)

2 juli 1983 - 26/27 november 1983

M. Mazeland

26/27 november 1983 - 28 november 1987

drs. S. Boerlage

28 november 1987 - 25 november 1989

J. Vogt      

25 november 1989 - 27 januari 1991

  

  



 

Laatst gewijzigd: 1 02-12-2015 09:56:02