CPN partijvoorzitters (1945-1991)

   

mevr. T. Divendal 

1 september 1990 - 15 juni 1991

H. Ernsting (wnd.) 

maart 1990 - 1 september 1990

mevr. E. Izeboud 

11 december 1982 - maart 1990

H. J. Hoekstra 

13 januari 1968 - 26 november 1982

P. de Groot 

1 september 1962 - 22/24 december 1967

G. Wagenaar 

1945 - mei 1958

In de periode 1958-1962 kende de CPN de functie van voorzitter niet.

 

Laatst gewijzigd: 1 14-06-2012 13:37:40