Volt partijvoorzitters

R.J.A. van Lanschot23 juni 2018 - 15 december 2018
L.A.J.M. Dassen15 december 2018 - 14 april 2019
J. Halbgewachs (co-voorzitter a.i.) 14 april 2019 - 23 april 2022
S. Muller (co-voorzitter a.i.)24 oktober 2019 - 23 april 2022
E. Mol (voorzitter a.i.)23 april 2022 -

Noot: vanaf 24 oktober 2019 heeft Volt twee partijvoorzitters (ad interim).

Laatst gewijzigd: 1 25-04-2022 09:33:57