PvdD partijvoorzitters (2002- )

Partijvoorzitters van de Partij voor de Dieren m.i.v. de oprichting op 28 oktober 2002: 

 

Marianne Thieme28 oktober 2002 – 28 november 2010
Luuk Folkerts28 november 2010 – maart 2015
Floriske van Leeuwenmaart 2015 - 1 april 2019
Sebastiaan Wolswinkel1 april 2019 - 15 oktober 2019
Ruud van der Velden (interim)15 oktober 2019 - 
Laatst gewijzigd: 1 17-10-2019 15:05:54