DENK partijvoorzitters

 

Ejder Köse

26 september 2020 -

Metin Çelik (interim)

6 juni 2020 - 26 september 2020

Selçuk Öztürk

9 februari 2015 - 6 juni 2020

 

 

Laatst gewijzigd: 1 04-04-2022 15:01:46