50PLUS partijvoorzitters

 

P. (Peter) Schut

8 mei 2021 - 

J.G. (Jan) Nagel

1 augustus 2020 - 8 mei 2021

B. (Bert) Kannegieter (waarnemend)

24 mei 2020 - 1 augustus 2020

G.D. (Geert) Dales (waarnemend)

24 april 2020 - 24 mei 2020

G.D. (Geert) Dales

26 mei 2018 - 24 april 2020

Drs. J. (Jan) Zoetelief

17 juni 2017 - 15 mei 2018

J.G. (Jan) Nagel

4 juni 2016 - 17 juni 2017

J.W.A. (John) Struijlaard

29 maart 2014 - 4 juni 2016

J.G. (Jan) Nagel

2 november 2013 - 29 maart 2014

W.J.M. (Willem) Holthuizen

10 november 2012 - 28 september 2013

J. G. (Jan) Nagel

januari 2011 - 10 november 2012  

Laatst gewijzigd: 1 10-05-2021 16:06:00