SP partijvoorzitters (1972- )

 

J. Visscher14 december 2019 - 

R. Meyer

28 november 2015 - 14 december 2019

J.G.Ch.A. Marijnissen

1 januari 1988 – 28 november 2015

H. van Hooft

22 oktober 1972 - 1 januari 1988
Laatst gewijzigd: 1 16-12-2019 10:30:14