GPV partijvoorzitters (1948-2003)

 

ds. F.A. den Boeft

1 april 1948 - 10 januari 1959

L.P. Laning (wnd.)

10 januari 1959 - 20 juni 1959

R. van Wolde (wnd.)

20 juni 1959 - 30 januari 1960

W.G. Beeftink

30 januari 1960 - 21 maart 1970

K. Drost (wnd.)

21 maart 1970 - (september) 1970

G. Veurink (wnd.)

(september) 1970 - 6 maart 1971

G. Veurink

6 maart 1971- 13 maart 1976

J. van der Jagt

13 maart 1976 - 28 april 1984

dr. J. Blokland          

28 april 1984 - 9 april 1994

S.J.C. Cnossen            

9 april 1994 -  27 mei 2000

H. Bouma (wnd.)

27 mei 2000 -  18 november 2000

H. Bouma

18 november 2000 - 31 december 2003 

                       

                    

Laatst gewijzigd: 1 26-10-2012 16:11:16