GPV secretarissen (1948-2003)

  

D.C. Haak                      

1 april 1948  -  (3) april 1956

C. Smits                       

(3) april 1956 -  20 juni 1959

A.J. Olij (wnd.)               

20 juni 1959 - 30 januari 1960

dr. A.J. Verbrugh

30 januari 1960 - 31 maart 1973

dr. A.J. Verbrugh (wnd.)

1 april 1973 - 1 augustus 1973

G.J. Schutte

1 augustus 1973 - 29 augustus 1981

drs. L. Hordijk

29 augustus 1981 - 3 december 1983

vacature

3 december 1983 - 17 december 1983

S.J.C. Cnossen

17 december 1983  - 24 april 1993

H. Post

24 april 1993 - 19 april 1997

W. Boerma

19 april 1997 - 22 januari 2000

H. Cramer

22 januari 2000 -  31 december 2003 

 

 

Laatst gewijzigd: 1 28-06-2012 09:29:38