PvdA partijvoorzitters vanaf 1946

Klik hier voor een overzicht van nieuw naar oud

 

J.J. Vorrink

9 februari 1946 - medio 1953

ir. H. Vos (waarnemend)

medio 1953 - 23 februari 1955

E.A. Vermeer

23 februari 1955 - 30 mei 1960

ir. H. Vos (wnd.)

30 mei 1960 - 24 maart 1961

J.G. Suurhoff

24 maart 1961 - april 1965

dr. J.G.H. Tans (wnd.)

april 1965 - 12 juni 1965

dr. J.G.H. Tans

12 juni 1965 - 7 maart 1969

dr.ir. A. Vondeling

7 maart 1969 - 4 februari 1971

A.A. van der Louw

4 februari 1971 - 16 november 1974

C. van den Heuvel-de Blank (wnd.)

16 november 1974 - 10 april 1975

C. van den Heuvel-de Blank

10 april 1975 - 26 april 1979

drs. M.J. van den Berg

26 april 1979 - 1 september 1986

drs C. Poppe (wnd.)

1 september 1986 - 2 april 1987

drs. M. Sint

2 april 1987 - 30 augustus 1991

F.W.C. Castricum (wnd.)

30 augustus 1991 - 13/14 maart 1992

F. Rottenberg

13/14 maart 1992 - 14 februari 1997

K.Y.I.J. Adelmund

14 februari 1997 - 3 augustus 1998

R.L. Vreeman

3 augustus 1998 - 20 februari 1999

drs. M.A van Hees

20 februari 1999 - 5 september 2000

M.I. Hamer (wnd.)

5 september 2000 - 16 maart 2001

drs. R.A. Koole

16 maart 2001 - 10 december 2005

M.F. van Hulten

10 december 2005 - 25 april 2007

prof.dr. R.A. Koole (wnd)

25 april 2007 - 6 oktober 2007

drs. E.M.J. Ploumen

6 oktober 2007 - 21 januari 2012

J.L. Spekman

21 januari 2012 -  7 oktober 2017

drs. N. Vedelaar7 oktober 2017 - heden
Laatst gewijzigd: 1 11-10-2017 14:51:00