DS’70 secretarissen (1970-1983)

 

M. Haagsma - Roorda

4 april 1970 - 14 december 1970

Mr. J.M. Drees

14 december 1970 - 30 oktober 1971

Ir. J. Taal

30 oktober 1971 - 12 augustus 1972

R.E.F.M. Nijhof (waarnemend)

12 augustus 1972 - 7 april 1973

R.E.F.M. Nijhof

7 april 1973 - augustus 1977

Z. Hartog (wnd.)

augustus 1977 - 14 januari 1978

A. Russchen (wnd.)

14 januari 1978 - 3 juni 1978

R.Ch. Esseling

3 juni 1978 - 19 december 1981

R.E.F.M. Nijhof

19 december 1981 - 31 maart 1983 

Laatst gewijzigd: 1 04-07-2012 16:29:00