DS’70 partijvoorzitters (1970-1983)

 

Drs. A. van Stuyvenberg (voorz. voorl. bestuur)

4 april 1970 - 14 november 1970

Drs. A. van Stuyvenberg

14 november 1970 - 30 oktober 1971

Dr. F.L. Polak

30 oktober 1971 - 7 april 1973

Jhr.mr. M.L. de Brauw

7 april 1973 - 8 maart 1975

Drs. G. Abma (waarnemend)

maart 1975 - 19 april 1975

H. Staneke

19 april 1975 - 26 november 1977

Z. Hartog

26 november 1977 - 31 maart 1983 

Laatst gewijzigd: 1 04-07-2012 16:07:53