ARP partijvoorzitters (1945-1980)

  

mr. J.A. de Wilde

mei 1945 - 24 januari 1946

dr. J. Schouten

24 januari 1946 - 25 mei 1955

mr. A.B. Roosjen  (wnd.)               

25 mei 1955 - 23 april 1956

dr. W.P. Berghuis                         

23 april 1956 - 10 februari 1968

Mr. A.B. Roosjen

10 februari 1968 - 15 juni 1968

dr. A. Veerman

15 juni 1968 - 11 mei 1973

drs. J. de Koning

11 mei 1973 - 9 februari 1974

drs. J. de Koning (wnd.)

9 februari 1974 - 13 december 1975

H.A. de Boer 

13 december 1975 - 11 oktober 1980 

 

Laatst gewijzigd: 1 22-06-2012 09:41:14