PSP secretarissen (1957-1989)

 

H.J. Lankhorst

27 januari 1957 - 2/3 mei 1959

W. de Wolf

2/3 mei 1959 - 16 april 1961

N. Snel-Warries

16 april 1961 - 3/4 november 1962

H. Brandenhorst

3/4 november 1962 - 30 juni 1963

J. van der Veen-Woelders

30 juni 1963 - 15/16 juni 1968

W. Koerts

15/16 juni 1968 - 26 oktober 1969

E.R. Beukema-Veuger

26 oktober 1969 - 26/27 september 1970

C.J. Kuyper

26/27 september 1970- 24 oktober 1971

D.P. Baas  

24 oktober 1971- 17 maart 1973

T. van Albada

17 maart 1973 - 25 november 1973

H. Hoogen   

25 november 1973 - 31 oktober 1981

H. Dassen 

31 oktober 1981-11 juni 1983

H. Dassen (waarnemend)

11 juni 1983 - 2 juli 1983

J. Hontelez (wnd.)

2 juli 1983 - 26/27 november 1983

vacature 

26/27 november 1983 - 28 januari 1984

J. Eilert

28 januari 1984 - 15 december 1985

I. van Rosmalen

15 december 1985 - (mei) 1986

vacature  

(mei) 1986- 24 januari 1987

P. Denekamp

24 januari 1987 - 28 november 1987

drs. I. van Poll

28 november 1987 - januari 1989

  

 

Laatst gewijzigd: 1 02-08-2012 10:54:39