CHU partijvoorzitters (1945-1980)

  

dr. H.W. Tilanus 

1945 - 9 juli 1958

mr. H.K.J. Beernink                 

9 juli 1958 - 19 maart 1966

drs. A.D.W. Tilanus                 

19 maart 1966 - 5 oktober 1968

C.J. van Mastrigt (wnd.)             

5 oktober 1968 -  13 september 1969

dr. J.W. van Hulst  

13 september 1969 - 19 februari 1972

mr. O.W.A. Baron van Verschuer 

19 februari 1972 -  19 november 1977

dr. L.M. van Leeuwen 

19 november 1977 -  11 oktober 1980 

 

Laatst gewijzigd: 1 22-06-2012 09:59:03