KVP secretarissen (1945-1980)

 

mr. F.M.J.J. Duynstee     

22 december 1945 -  1 augustus 1946

dr. L.A.H. Albering         

1 januari 1946  -  1969

W. Perquin                 

1969 -  1 februari 1970

drs. H.A.H. Gribnau         

1 augustus 1970 - 1 augustus 1975

(P. van Zeil)                

1975 - 1977   

dr. G.J. van der Top 

21 december 1977 - 11 oktober 1980

  

 

Laatst gewijzigd: 1 22-06-2012 10:16:30