KVP partijvoorzitters (1945-1980)

  

mr.dr. P.J. Witteman (wnd.)            

22 december  1945 - 9 november 1946

W.J. Andriessen

9 november 1946 - 14 september 1953

Chr. G. Matser (wnd.)

september 1953 - 23 januari 1954

mr. H.W. van Doorn

23 januari 1954 - 23 juni 1962

mr. P.J.M. Aalberse 

23 juni 1962 -30 maart 1968

mr. A.P.J.M.M. van der Stee

30 maart 1968 - 14 juli 1971

Th. Laan (wnd.)   

14 juli 1971 - 27 november 1971         

dr.ir. D. de Zeeuw

27 november 1971 - 24 maart 1975

Th. Laan (wnd.)

24 maart 1975 - 20 juni 1975

drs. W.J. Vergeer

20 juni 1975 - 10 november 1979

P. van Zeil

10 november 1979 - 11 oktober 1980 

 

Laatst gewijzigd: 1 22-06-2012 10:08:11