CPN secretarissen (1945-1991)


 

K. van den Berg

november 1989 - 15 juni 1991

S. van der Helm

31 januari 1987 - november 1989

J. Geelen   

11 december 1982 - 31 januari 1987

R. Haks

11 februari 1978 - juni 1982

H. Walraven

13 januari 1968 - ?

H. Hoekstra

september 1962 - 22/24 december 1967

P. de Groot

23 juli 1945 - 1 september 1962

In de periode 1945-1962 kende de CPN het algemeen secretariaat. Na de afschaffing van deze functie is voor de periode 1962-1982 de secretaris organisatie in het overzicht opgenomen; vanaf 1982 de partijsecretaris.

 

Laatst gewijzigd: 1 14-06-2012 13:46:31